Ave Vision Bartosz Świgoń ul. Rubież 46 61-612 Poznań
NIP 972-087-13-77 REGON 300456080

O firmie

Ave Vision to Firma, która od wielu lat zajmuję się kompleksową zabudową targową. Nasze stoiska powstają na wielu imprezach branżowych w całej Europie. Dla dobra naszych klientów współpracujemy z wieloma podwykonawcami w zakresie logistyki, multimediów, gastronomi, ochrony, modelingu itp. Nasza oferta jest precyzyjnie dostosowywana do potrzeb zarówno klientów stoisk systemowych(np. typu octanorm), jak również do klientów z podejściem indywidualnym. W połączeniu z elastyczną polityką cenową nasze stoiska podniosą Państwa prestiż i spełnią najbardziej wygórowane oczekiwania

Nasi projektanci to skuteczni i profesjonalni wizjonerzy. Dzięki ich kreatywności i pomysłowości nasze stoiska budzą zachwyt i uznanie na wielu imprezach. Świadczą o tym liczne nagrody i wyróżnienia zdobyte na imprezach krajowych i zagranicznych.

Stała kontrola rynku i udział w najważniejszych imprezach targowych w Europie pozwala na wykorzystanie najnowszych nowinek technicznych i podążanie za światowymi trendami w dziedzinie architektury, designu i wystawiennictwa.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Z jednej strony wcielamy w życie wypracowane przez lata rozwiązania, z drugiej nie boimy się śmiałych i innowacyjnych pomysłów. Na każdym etapie konsultujemy je z Państwem tak aby były one zawsze dopasowane do Państwa potrzeb.

Nasza praca to pasja.

Zaufało nam wielu – dołącz do nich i Ty!